Friss
01. 16.

John F. Walvoord könyvsorozata a próféciákról

John F. Warvoord Életre kelt próféciák című könyvei alapműnek számítanak a modern bibliaértelmezés területén.
01. 11.

Szilveszteri istentisztelet

Rövid részletek Németh Sándor, a Hit Gyülekezete vezető lelkészének szilveszteri prédikációjából.
Sport és kultúra
01. 02.

Sikeres évet zártak a SZPA kosarasai

Egy újabb sikeres évet zárt 2016-tal SZPA kosár.
12. 23.

Karácsonyi istentisztelet Pécsett

Különleges, szeretetvendégséggel egybekötött ünnepi összejövetelnek adott otthont a Pécsi Hit Csarnok december 22-én csütörtökön.

Ukrán fiatalok a halasi gyülekezetben

2016. 12. 13.
A vasárnapi kiskunhalasi összejövetelen öt ukrán fiatal vendégeskedett.
Vidám Vasárnap

Vidám Vasárnap 2016. 12. 11.

2016. 12. 12.
A 15 éves jubileumi adásban Németh Sándor tovább folytatta az Isten neveiről szóló sorozatát.

Író-olvasó találkozó Pécsett

2016. 12. 08.
Kedden, december 6-án a pécsi Egyetemi lelkészség szervezésében a jakabhegyi úti TK Klubban író-olvasó találkozóra került sor.

Háromnapos konferencia

2016. 12. 08.
Országos konferencia kezdődik pénteken, 3 nap alatt négy istentisztelet a budapesti Hit Parkban

Hit Híradó: Izraeli vendégek az istentiszteleten

2016. 12. 06.
Hit Gyülekezete szukkót-napi istentiszteletén neves izraeli vendégek vettek részt.
Sport és kultúra

Több mint hatvan rajz a Biblia óráról Szombathelyen

2016. 12. 05.
"A Biblia óra" címmel hirdetett rajzpályázatot a szombathelyi Hit Gyülekezete és a Szombathelyi Polgár Kulturális Alapítvány.