Berlin
KIK VAGYUNK?

Üdvözlünk a Hit Gyülekezete Berlin Brandenburg oldalán. A közösségünk 2014-ben egy biblia iskolaként alakult, ahol a pásztorunk  - Josias Terschüren - elkezdte megosztani azt a tanítást és látást, melyet a Szent Pál Akadémián folytatott tanulmányai során szerzett.

Fő célunk, hogy az evangélium elérje a német lakosságot és maradandó változást hozzon a családok és a társadalom minden rétegének életében.

Az istentiszteleteink német nyelven zajlanak. Amennyiben szükséged van magyar nyelvű tolmácsolásra, kérjük, hogy ezt egy emailben az [email protected]  címen jelezd. Az istentiszteleteink alatt a gyermekeknek korcsoportjuknak megfelelően foglalkozást biztosítunk. Ha gyermekeid ezen részt szeretnének venni, kérjük, hogy ezt is a fent megadott email címen jelezd felénk.

Szeretettel várunk! További információkért látogass el honlapunkra: https://glaubensgemeinde.berlin

Kapcsolat:
Címünk: