Gospel Est Balatonfüreden

Gospel Est Balatonfüreden

2016. 07. 26.
| Grósz Szilárd

Nagy érdeklődés mellett számtalan hívő és istenkereső ember részvételével került megrendezésre hétfőn este a balatonfüredi mólónál a 27. Gospel Est. Mintegy 1500 ember kísérte figyelemmel a fellépő keresztény művészek – Abaházi Zoltán, Szende Gábor Kvartett és Új Forrás együttes – előadását, a Jézus Krisztusról szóló bizonyságtételt, s ment haza mámorosan.

A képre kattintva, kérjük, tekintse meg a galériát!

A Hit Gyülekezete Magyarországon élen jár a kereszténység tartalmi megújításában, továbbá az evangéliumi keresztény kultúra meghonosításában is. Ebbe a munkába harmonikusan kapcsolódnak ezek a füredi rendezvények is, melyeket a rendszerváltás óta évről-évre megszervez a gyülekezet helyi közössége. A szervezők célja, hogy a Balatonfüredre látogatók a város gazdag zenei kínálatában megtalálják azt az igényes muzsikát, ami - művészi értékek mellett - örökké való üzenetet is közvetít.