Újabb sport sikerek

Újabb sport sikerek

2017. 10. 24.
| Boros Bernadett

Október 15-én 32. alkalommal került megrendezésre a SPAR Budapest Maraton – V4 Futóhétvége, melyen a Hit Gyülekezete futócsapata idén is képviseltette magát.

A maratonváltón a Hit Sport Team 3 csapatot indított. A közel 1000 induló közül az „A” négyes, vagyis Al-Hajal Sándor, Dénes Ervin, Kárász Zakariás és Ludvig Benjámin az előkelő abszolút 5. helyen ért célba, míg a „B” csapat - tagjai: Dénes Áron, Matos Dávid, Holczer Péter és dr. Schweigert Árpád - az abszolút 9. helyet szerezte meg.

A Takó Kinga, Schweigert Árpádné, Sarmasági Csillag Ada és Mikusik Krisztina összeállítású Hölgyek csapata a 21. helyen, kategóriájuk élmezőnyében zárt.

Csere Gáspár a BEAC színeiben egészen a dobogóig jutott, a maratoni táv ezüstérmét vehette át.

A képre kattintva, kérjük, tekintse meg a galériát!